O MISSHA

Ve světě moderních technologií je možné prakticky vše najít na internetové síti, dekorativní kosmetika v našem e-shopu není žádnou výjimkou.

Mnohé naše ženy a dívky si kladou otázku, proč mají asiatky tak zářivou, zdravou a hladkou pokožku. Tajemství efektivnosti dekorativní korejské kosmetiky je v jejím složení. Daná kosmetika se vyrábí jen a pouze z přírodních komponentů a chemie, konzervantů, popř.jiných syntetických složek je v jejím složení buď absolutně nezbytné minimum, anebo, jak je tomu v drtivé většině produktů, nejsou obsaženy vůbec.
 
Korejská kosmetika je schopna vytvářet zázraky, protože v procesu její výroby jsou používány unikátní rostliny a extrakty různých bylin, rostoucích na korejském poloostrově. V současné době je Jižní Korea jedním z lídrů v používání různých kosmetických přípravků na jednoho obyvatele.
 
Korejské ženy a dívky vidí ideál krásy v hladké, sněhobílé pokožce tváře. Proto, aby se přiblížily k podobnému ideálu velmi úzkostlivě pečují o pokožku své tváře, ale také používají speciální prostředky, které efektivně vyhlazují pokožku. Korejky znají nepřeberné množství různých receptů, které se předávají z pokolení na pokolení, přesto ale neignorují úspěšné vymoženosti kosmetického průmyslu. Mimo to se už dávno korejská kosmetika proslavila svými vyhlazujícími a čistícími prostředky, pleťovými maskami a krémy proti stárnutí.
 
Zcela výjimečnou popularitu získal BB cream, účelem kterého je dokonalé krytí a zároveň hojení defektů pokožky tváře. Dekorativní korejská kosmetika se kardinálně odlišuje od kosmetiky evropské. V první řadě je tento rozdíl dán tím, že se při výrobě korejské kosmetiky používají unikátní ingredience.
 
Například jsou to ovocné kyseliny, dřevěné uhlí, extrakty ze sladkovodních a mořských rostlin, kolagen a vitamíny, žen-šen, přírodní oleje a mnohé jiné. Korejským kosmetickým společnostem se úspěšně zdařilo spojení východních tradic a progresivních technologií. Výsledkem je kosmetika, ke které nelze v Evropě najít analog.
 
Někteří lidé se mylně domnívají, že korejská kosmetika, jako i japonská nebo čínská není vhodná pro obyvatele evropských zemí, protože je vyráběna s přihlédnutím na specifika asijské pokožky. V praxi se ukázalo, že aktivní ingredience používané v dekorativní korejské kosmetice, efektivně působí na jakýkoli typ pokožky naprosto dokonale. Kromě výrazného efektu vyhlazování se prakticky ve všech korejských dekorativních kosmetických prostředcích nachází účinné složky proti UV záření.

 

Co je to MISSHA?
 
Nyní si můžete koupit produkty přední kosmetické značky MISSHA za přijatelné ceny, neboť filosofií světoznámé kosmetické firmy MISSHA je, že kvalita by měla být dostupná. Vyberte si proto pro sebe ze široké škály luxusních produktů v péči o obličej, tělo a vlasy. Kosmetické prostředky, které poskytují reálné a překvapivé výsledky.
 
Zatímco mnoho kosmetických firem neposkytuje reklamované ambiciózní výsledky, produkty v péči o pleť kosmetické značky MISSHA jsou založené na důkladném a komplexním studiu strukturálních rysů pokožky, díky čemuž dosahují produkty až 100% účinnosti. Veškeré produkty zn. MISSHA procházejí rozsáhlým testováním a výzkumem, takže si můžete být jisti, že každý výrobek zn. MISSHA je bezpečný a účinný.
 
Historie zn. MISSHA se začala psát v roce 2000, kdy byl založen internetový obchod. Svoji první maloobchodní prodejnu pak otevřela v Jižní Koreji v r. 2002. O deset let později, má MISSHA více než 330 prodejen po celém světě.
 
Pokud si vybíráte kosmetiku zn. MISSHA, můžete si být jisti, že je vyrobena společností, která získala mezinárodní uznání pro vysoké standardy kvality svých kosmetických přípravků v péči o pleť. I přesto, že se při výrobě používají nejmodernější technologie, hlavními komponenty zn.MISSHA jsou přírodní rostlinné výtažky, které prošly nejpřísnějšími testy na alergické reakce, tudíž veškeré výrobky zn. MISSHA jsou hypoalergenní. Značka MISSHA se neustále snaží zlepšovat kvalitu svých výrobků a investuje nemalé finanční prostředky do výzkumu a vývoje kosmetických prostředků, přičemž naslouchá přáním a požadavkům svých spotřebitelů.
 
 
V našem e-shopu můžete najít:
  • -prostředky pro péči o pleť
  • -prostředky pro líčení
  • -prostředky pro péči o pokožku těla a vlasů

V této kategorii nejsou žádné výrobky.